Pepa, bankéř

Z Leathercraft.cz jsem si zatím pořídil pásek, peněženku a klíčenku. Pokud chcete produkt, který je do detailu zpracovaný, z kvalitních materiálů, je to právě Leathercraft.cz. Velký výběr barevných odstínu kůže vám zajistí, že doplňky budou sedět k vašemu celkovému outfitu a posunou vás o kousek výš.

Jako přírodovědce mne přírodní materiály fascinují celý život. Touha lidí obklopovat se přírodninami jako je kámen, dřevo či kůže přetrvala od počátku lidstva do dnešních dnů. Ať už se jedná o peněženku či pásek, očekávám designový doplněk, na který se mohu spolehnout jak při běžném denním nošení, tak při svých cestách do přírody. V případě Leathercraft.cz vzniká kombinací zaujetí, kreativity, zručnosti a české pečlivosti úžasný funkční produkt, kvalitou jistě na celý život.

Marek, vědec

Adam, obchodník

Vítkov projekt sledujem užod prvých pokusov a neprestáva ma fascinovaťjeho oddanosť remeslu a schopnosť vytvárať úžasné veci takmer na prvý pokus. Moje najobľúbenejšie produkty sú opasky, ktorých evidentná "hand-made" kvalita zahanbí mnoho drahých retailových kúskov. Nemenej výborná je minipeňaženka na 6 kariet a bankovky, ktorú môžem nosiťvždy pri sebe. No najviac ma "baví" remienok na hodinky, ktorý mi Vítek sám navrhol a farebne skombinoval tak umne, že ho nosím s hodinkami radšej než ten pôvodný. Určite doporučujem!

Honza, obchodník

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Kvalitní pásek a peněženku na seženete leckde snadno, dobře vám při výběru poradí už jenom někde. Ale možnost si zvolit design a vyladit barvy podle Vaší potřeby už je u Leathercraft naprosto vyjímečná záležitost. Přidají k tomu 100% kvalitu osobní věnování a pravidelným zákazníkům průběžný servis - prostě služby, které se dnes nevidí. Doporučuju!

Honza, manažer

Erinç, project manager

I have a belt. Good quality material, very good finish. I like it. I'll get another one and I guess I'll use them for many years to come. Thanks.

Martin, konzultant

Skvělý dárek, který dělá radost nejen mě, ale i mým nejbližším. Hned jak viděli opasek, už se měřili a vybírali barvu. Přítelkyně, brácha, táta, kamarád, všichni jsou nadšení.

Hledala jsem pěkný dárek pro manžela a tátu a dostala tip na Leathercraft. Byla jsem nadšena, jak kvalitní pásky na míru dokáže Vítek produkovat, navíc s velmi osobním věnováním. Pásky, které si nezadají s mnohem dražší “značkovou” konkurencí. Poměr cena vs. výkon je užasný. Vřele doporučuji všem. Manžel i táta jsou též moc spokojení! :)

Hanka, marketing

 Viktor, ajťák

Um, poctivá ruční práce a kvalitní materiál - jejich spojení dá za výsledek kvalitu, eleganci a funkčnost. Vlastnosti, které mám rád a Vítkovy produkty jsou právě takové.

Vlasta, projekťák

Vždycky jsem věděl že na detailech záleží. Precizní a hlavně originální zpracování Vítkových doplňků proto zaujalo nejen mě, ale i mé obchodní partnery.

Loni na jaře jsem dostala pásek od Vítka jako dárek. Nejen, že mi pásek udělal radost, ale oceňuji hlavně ruční práci. Miluju ručně opracovanou kůži a musím říct, že pásek je zpracován do detailů, i s mým vlastním jménem a barva perfektně sedí. Lethercraft.cz vystihl velikost perfektně a sedí tak, jak by každý pásek sedět měl. Už přes rok ho témeř denně nosím v tropickém podnebí a přestože se v tropech oblečení rychle obnosí, můj pásek stále vypadá jako nový, žádna změna v barvě ani pružnosti. Jsem nesmírně spokojená a určitě si v březnu přivezu další VT Lethercraft výrobky!

Veronika, blogerka a cestovatelka

21317778_10159336836335584_3603308116647

Roman, poradce

Share the amazing things customers are saying about your business. Double click, or click Edit Text to make it yours.

Radek, úředník

S ohledem na skutečnost, že každy výrobek je ruční práce a odráží individuální přání zákazníka, je termín dodání velmi rychlý. I přesto je každý výrobek perfektně zpracovaný. Z této firmy mám opasek a řemínek na hodinky Tissot, který je vypracovanější než originál. Několik produktů jsem pořídil také jako dárky svým blízkým. Jednoznačně doporučuji.

Chtěla jsem zvolit dárek, který nebude ležet nevyužitý někde v domě a bude originální. Tudíž kožený pásek s vlastním monogramem či pěněženka splňuje požadované priority a hlavně ten kdo dárek dostane bude vědět, že to není jen tak nějaká věc koupená v obchodě na poslední chvíli.

Kateřina, zubní laborantka

Bára

Doporučji Vítkovu tvorbu, krásná a originalni prace a rychlá domluva.

Martin, analytik

Od Vítka mám opasek na míru s vlastními iniciálami a dvoubarevným kontrastním uchycením přezky. Na jeho práci obdivuji zejména preciznost zpracování a míru detailu, do které je vše provedeno. Opasek nosím nyní více než rok a nejeví žádné známky opotřebení. Díky! 

Od Vítka mám cardholder na 6 karet a bankovky. Více než rok jej nosím den co den. Vzhledem ke svému zaměstnání jsem zvyklý na kvalitní a odolné vybavení a tento precizní, ručně šitý doplněk není výjimkou.

Pavel, profesionální voják

Milan

Nikdy jsem nenosil peněženku a vše jen tak po kapsách. U Vítka jsem viděl kožený cardholder, který jsem si objednal a do druhého dne mi ho ušil přesně dle mých požadavků, od velikosti, po barvu prošití a vlastní iniciály. Od té doby nepoužívám nic jiného. Veškeré karty i bankovky mám pohromadě, je to super užitečný a nenahraditelný doplněk!

David, obchodník

Vitkův pásek je po funkční stránce ten nejtrvanlivější, který jsem kdy měl. Navíc s přibývajícím věkem neztráci na kráse, naopak díky kvalitní 100% přírodní kůži elegantně stárne. Když po dlouhé cestě a četných letištních kontrolách utrpěl četné škrábance a potřeboval jsem z něj znova udělat krále všech kalhot, odevzdal jsem ho do Vítkova leatherservisu a druhý den byl zpátky v plné kráse. Páskem to ale nekončí - moje klíče jsou odsouzeny k dlouhodobému vězení v klíčence od Leathercraft.cz a po roce nošení to zatím vypadá, že bez možnosti propuštění.

Text

Zuzka, blogerka a máma

fullbeard.png.opt417x417o0,0s417x417.png

Vy