PRODUKTY

OPASKY

Kvalitní kožené opasky na míru s vlastními iniciálami

KLÍČENKY

Stylové a účelné klíčenky

Cardholdery

Minimalistické peněženky na platební karty

ŘEMÍNKY

Elegantní řemínky na hodinky

PENĚŽENKY

Peněženky na platební karty a bankovky

PSANÍČKA

 Elegantní dámská psaníčka

MOJE PRÁCE

Prací s kůží se neživím. Práce s kůží je mi koníčkem. Rád se učím a zkouším stále nové věci. Kůže je úžasný materiál. Její vůně, tvárnost, rozmanitost barev a množství způsobů, kterými ji lze využít. Veškeré své výrobky dělám sám a ručně. Od výběru vhodné kůže, přes její řezání, tvarování a barvení až po samotné šití a finalizaci. Nenabízím žádné konkrétní produkty, ani modely. Vše je vyráběno na přání a podle Vašich představ.

Nemám profesionální dílnu, otevírací dobu ani žádné zaměstnance. Ale na zhotovení produktů Vašich představ si čas vždy najdu a budu rád, když budete spokojeni a budete se k mým výrobkům vracet.

Pokud máte zájem nebo byste mi rádi vnukli další inspirace, neváhejte mi napsat nebo zavolat. Budu se těšit.

 
 

PÁR SLOV O MNĚ...

Vystudoval jsem ekonomii a celý život mě baví a zajímají informační technologie a technika jako taková. Živím se jako obchodník v IT sféře a svou práci mám rád. Občas ale každý potřebuje na chvíli vypnout a relaxovat. Nabít energii. Práce s kůží se mi úplnou náhodou stala velkým koníčkem, který mi tuto chybějící energii dává.

Nejsem vyučeným řemeslníkem, ale daří se mi skloubit zručnost a kreativitu právě s moderními technologiemi, které mi umožňují učit se novým věcem, sbírat inspiraci a konzultovat online svou práci se zkušenějšími.

Moje produkty nejsou, a asi nikdy nebudou, strojově dokonalé, ale najdete za nimi hodiny pečlivé ruční práce, která jim dodává úplně jiný rozměr. A každá nedokonalost je jejím důkazem.

 

KONTAKT

Praha, CZ

 

Vítek Tuhý

tuhy@leathercraft.cz

Tel: +420 608 910 590

OTEVÍRACÍ HODINY:

 

Pořád...

Zpráva byla odeslána do dílny!